10 marca 2017

Wypożyczalnia samochodów

W naszej wypożyczalni znajdziecie wiele różnych modeli samochodów. Posiadamy samochody różnych marek i różnej klasy, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Robimy wszytko, co w naszej mocy, aby nasza wypożyczalnia samochodów katowice spełniała nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Zanim jednak zdecydują się Państwo skorzystać z naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się ogólnymi informacjami o usługach naszej firmy, o sposobie działania i warunkach wypożyczania samochodów. Mogą to Państwo zrobić, wchodząc na tą podstronę – http://aut-wynajem.pl/wynajem-aut.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie wiele różnego rodzaju samochodów. Posiadamy samochody osobowe, busy wieloosobowe, jak również motocykle. Dla każdego znajdziemy u nas coś dobrego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Samochody osobowe

W swojej flocie posiadamy przede wszystkim samochody osobowe. Mamy auta różnego rodzaju. Nasza wypożyczalnia to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo swój wymarzony samochód na wakacje. Dodatkowo oferujemy fachowe porady naszych pracowników, którzy znają potrzeby klientów i wychodzą im naprzeciw. Mamy auta, które idealnie sprawdzą się dla kobiet, posiadamy również modele odpowiednie dla całych rodzin.

Busy wieloosobowe

Busy wieloosobowe, to pewnego rodzaju nowość w naszej ofercie. Wprowadziliśmy niedawno taką opcję, jednak zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania! Z tego rozwiązania korzystają przede wszystkim osoby, które chcą przewieźć rzeczy o większych gabarytach, a nie chcą korzystać z usług firm przewozowych. W naszej wypożyczalni samochodów z tej opcji korzystają również osoby, które organizują wycieczki i posiadają już własnego kierowcę lub duże rodziny, posiadające większą liczbę dzieci.

Motocykle

Motocykle to także nowość w naszej ofercie. Jednak i to rozwiązanie zaproponowane przez nas cieszy się dużą popularnością. Młode osoby, których jeszcze nie stać na własny motor chętnie korzystają z   tej usługi w naszej wypożyczalni. Naszymi klientami są również osoby, które zawsze marzyły o wakacjach na motocyklu. I my pomagamy spełniać to marzenie.

Jak skorzystać z  oferty naszej wypożyczani?

Skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni jest niezwykle proste – wystarczy zarezerwować samochód, można to zrobić chociażby przez formularz dostępny na stronie internetowej. Można także zadzwonić do nas lub napisać maila, każda droga będzie rozpatrywana tak samo i oczywiście możliwie najszybciej.

Nasi pracownicy chętnie doradza Państwu w wyborze samochodu lub innego pojazdu i rzetelnie wyjaśnią warunki wynajmu. Zachęcamy również, aby przeczytać nasz regulamin. Dzięki temu unikniemy nieporozumień. Na życzenie możemy również przesłać umowę.

W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.