10 marca 2017

Wypożyczalnia aut

Nasza wypożyczalnia aut katowice cieszy się dobrymi opiniami. Na dowód tego chcielibyśmy zamieścić opinie, które zostawili po sobie nasi klienci.

Opinie klientów indywidualnych

„Jestem bardzo zadowolony z usług tej wypożyczalni. W ubiegłym miesiącu wraz z żona i dziećmi chcieliśmy wypożyczyć samochód. Muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczony jakością obsługi, jak również wyposażeniem samochodów. Wypożyczalnia aut dysponuje dużą flotą samochodową, co oczywiście jest ogromnym plusem. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę”

Krystian, 33 lata

„To chyba najlepsza wypożyczalnia, z usług której miałam okazję korzystać! Zachwyca profesjonalną obsługą, która potrafi doradzić najbardziej niezdecydowanym. Moją uwagę zwrócił przede wszystkim bardzo dobry stan techniczny samochodów. Dzięki temu czułam się bezpiecznie. No i oczywiście, co dla mnie kobiety ważne – to zadbane auta. W tej wypożyczalni aut naprawdę można wybrać idealny pojazd dla siebie, szczerze więc mogę polecić!”

Mariola z Krosna

„Gdzie znaleźć najlepszą wypożyczalnię aut? Nie musicie daleko szukać, bo już jesteście na jej stronie internetowej! Z całą swoją rodzinką korzystaliśmy z usług tej firmy w czasie swojego urlopy i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Samochody są nie tylko sprawne technicznie, ale również zadbane i po prostu ładne, co przede wszystkim spodobało się mojej żonie:-). Jesteśmy bardzo zadowoleni, szczególnie dziękujemy panu Markowi z działu osbługi klienta, który pomógł nam dobrać pojazd idealny dla naszych potrzeb.”

Bartek, 42 lata, z Opola

Opinie firm

„To naprawdę solidna wypożyczalnia aut. Usługi świadczone są na wysokim poziomie, w pełni profesjonalnie. Wynajmowaliśmy samochód z tej firmy przez ponad dwa lata i nigdy nie było żadnych problemów, dlatego też dalej zamierzamy prowadzić tą współpracę. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie solidność, profesjonalizm i rzetelność.”

Mirek, właściciel firmy budowalnej

„Witam serdecznie! Chciałabym bardzo pochwalić tę wypożyczalnię aut! Jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do klienta i jakością wykonywanych usług. Jestem Państwa klientem już od prawie roku i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc  w razie problemów, czy rzetelne doradztwo. Polecam i mogę zaświadczyć za tą firmę.”

Janusz, prowadzi firmę dekarską

„Korzystam z usług tej firmy od niedawna, bo dopiero od kilku miesięcy, ale już mogę powiedzieć, że współpraca układa się bardzo dobrze. Co mnie mile zaskoczyło, to fakt atrakcyjnych rabatów dla stałych klientów. Ja dopiero rozkręcam swoją firmę  z usługami kosmetycznymi i nie chciałam od razu dokonywać zakupu samochodu. Jednak atrakcyjna oferta cenowa i wysoki standard usług sprawiły, że zdecydowałam się na współpracę z tą wypożyczalnią aut i absolutnie nie żałuję! Polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy znajdują się na początku swojej drogi zawodowej”

Malwina z Sosnowca, prowadzi mobilny zakład kosmetyczny

Zainteresowany?

Jeśli opinie naszych klientów zachęciły Cię do skorzystania z naszych usług i chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, o warunkach rezerwacji i wypożyczenia, zapraszamy do zapoznania się z artykułem dostępnym pod tym linkiem – aut-wynajem.pl/wynajem-aut.