10 marca 2017

Wynajem samochodów

W tym miejscu gromadzimy pytania, które najczęściej padają ze strony naszych klientów. Zanim więc zdecyduje się Państwo na kontakt z nami, prosimy o zerknięcie w to miejsce i zapoznanie się z listą pytań. Oczywiście, jeśli cokolwiek wzbudza Państwa wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami, czy to droga mailową, telefoniczną, czy poprzez formularz na stronie internetowej. Zdarza się, że wynajem samochodów katowice budzi wątpliwości klientów, dlatego też chcemy ułatwić Państwu sprawę i zgromadzić pytania w jednym miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku można wypożyczać samochody?

To jedno z najczęściej zadawanych pytań. Aby wypożyczyć samochód w naszej wypożyczalni, trzeba mieć ukończone 18 lat. Niestety od tej reguły nie przewidujemy żadnych odstępstw.

Na jak długo można wypożyczyć samochód?

Posiadamy trzy różne pakiety, jeśli chodzi o czas wynajmu naszych pojazdów – krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy, a więc samochód można wypożyczać od jednej doby do nawet pięciu lat. Oczywiście im dłuższy okres wypożyczenia, tym bardziej atrakcyjne rabaty możemy Państwu zaproponować.

Czy można wypożyczyć busa wieloosobowego?

Tak, dysponujemy 4 busami wieloosobowymi.

Kontakt z nami

Jeśli nie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania, czy wątpliwości, prosimy o kontakt z nam. Pracownicy naszej obsługi chętnie wyjaśnią wszelkie nurtujące Państwa kwestie. Do wyboru macie Państwo kilka różnych dróg – telefoniczną, poprzez pocztę mailową, a także poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Prosimy wybrać najbardziej dogodny dla Państwa kanał, a my najszybciej, jak to będzie możliwe odpowiemy na wiadomości.

Kontakt telefoniczny

E-mail

Formularz kontaktowy

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie głównej

Więcej informacji o naszej wypożyczalni znajdziesz w tym wpisie – http://aut-wynajem.pl/wynajem-aut.