10 marca 2017

Wynajem aut

Witamy na naszej stronie! Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią samochodów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi – wynajem aut katowice, wynajem busów wieloosobowych, jak również możliwość wypożyczenia motocykli. Każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie, a pracownicy obsługi doradzą, tak by wyszli Państwo od nas zadowoleni.

Okresy wynajmu aut

Prowadzimy wynajem aut na różne okresy. Dajemy możliwość wypożyczenia samochodu na okres

krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy charakteryzuje się wynajem auta do miesiąca czasu. Z tego rodzaju wypożyczenie korzystają przede wszystkim klienci indywidualni. Zdecydowaną większość stanowią turyści, jednak zdarzają się osoby, które chcą wypożyczyć samochód na jakąś szczególną okazję.

średnioterminowy

O okresie średnioterminowym mówimy wtedy, kiedy czas wynajmu wynosi od miesiąca do 24 miesięcy. Jest to rozwiązanie coraz bardziej popularne, szczególnie wśród właścicieli firm. Jednak równie często decydują się na tą opcję osoby, który na dłuższy czas wróciły z zagranicy i chcą poruszać się własnym środkiem transportu.

długoterminowy

Wynajem auta na okres długoterminowy wiąże się z umową na czas od 2 lat do 5 lat. Z tego rozwiązania najczęściej korzystają firmy, które nie chcą obciążać swojego budżetu zakupem samochodu, ani nie chcą brać aut w leasing. Po upływie okresu wynajmu, można dalej korzystać z usług naszej wypożyczalni – nie trzeba wpłacać kaucji, można natomiast wymienić samochód na inny model.

Warunki wynajmu auta

Tak, jak w większości wypożyczalni, tak samo u nas panują pewne warunki jeśli chodzi o wynajem samochodu. Przede wszystkim wymagamy, aby kierowca posiadał przynajmniej 18 lat i żeby posiadał prawo jazdy przynajmniej rok. ustaliśmy takie wymagania, aby maksymalnie podnieść bezpieczeństwo podróżujących.

Chcemy jednak zwrócić uwagę, iż nie pobieramy opłat za dodatkowego kierowcę!

Warunki rezerwacji

Jeśli zależy Państwu na konkretnym modelu samochodu, zapraszamy do rezerwacji na określony termin. Można to uczynić za pośrednictwem poczty elektronicznej, za pośrednictwem telefonu, jednak najwygodniejszą drogą jest rezerwacja poprzez formularz z naszej strony internetowej.

Oczywiście jeśli zdarzy się tak, iż zechcą Państwo wynająć samochód spontanicznie, istnieje taka możliwość, jednak niestety nie możemy zagwarantować, iż interesujący Państwa model z naszej floty pojazdów będzie dostępny. Jeżeli planujecie Państwo wypożyczenie samochodu, warto od razu przejść do rezerwacji samochodu.

Wysoka jakość usług

Gwarantujemy, iż świadczymy usługi wysokiej jakości, nasi klienci mogą liczyć na pomoc naszych pracowników z działu obsługi klienta. Nasze samochody nie tylko mają aktualne wszelkie przeglądy techniczne, ale również są zadbane pod względem estetycznym. Oferujemy również atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Wystarczy przyjść do nas lub skontaktować się w inny sposób, a na pewno wspólnie wynegocjujemy dobre rozwiązanie dla obydwu stron.  Jeszcze raz zapraszamy do skorzystania z naszych usług.